KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9895493
nr 989 5493
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Teckning, Harald Sallberg (1895-1963), Träd, signerad. -52, 19x23
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 18:49:58
22/10 17:34:53
25/10 21:58:55
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg